Extraligový žreb
Kluby si pridelili nasledovné čísla:
1- Basketbal Pezinok
2- MBK Handlová
3- BKM Banská Bystrica
4- BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
5- BK Inter Bratislava
6- Astrum Levice
7- BC Prievidza
8- MBK Rieker Komárno
Žreb pridelí zvyšným tímom nasledovné čísla:
9- ???
10- ???
11- ???
Pozn.: Extraliga mužov by mala mať v novej sezóne iba 11 tímov. BK Dolný Kubín totiž dnes ráno stiahol svoju prihlášku zo súťaže, a budúceho ročníka našej najvyššej basketbalovej súťaže sa tak nezúčastní.
Na základe Bergerových tabuliek poznáme zatiaľ neúplný (predbežný) žreb základnej časti mužskej Extraligy:
1. kolo (26.9.), 23. kolo (19.12.)
Basketbal Pezinok – 12
MBK Handlová – 11
BKM Banská Bystrica – 10
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 9
BK Inter Bratislava – MBK Rieker Komárno
Astrum Levice – BC Prievidza
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 12. kole (7.11.) a 34. kole (17.2.)
2. kolo (30.9.), 24. kolo (6.1.)
12 – BC Prievidza
MBK Rieker Komárno – Astrum Levice
9 – Inter Bratislava
10 – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
11 – BKM Banská Bystrica
Basketbal Pezinok – MBK Handlová
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 13. kole (11.11.) a 35. kole (20.2.)
3. kolo (3.10.), 25. kolo (9.1.)
MBK Handlová – 12
BKM Banská Bystrica – Basketbal Pezinok
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 11
BK Inter Bratislava – 10
Astrum Levice – 9
BC Prievidza – MBK Rieker Komárno
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 14. kole (14.11.) a 36. kole (24.2.)
4. kolo (7.10.), 26. kolo (13.1.)
12 – MBK Rieker Komárno
9 – BC Prievidza
10 – Astrum Levice
11 – BK Inter Bratislava
Basketbal Pezinok – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
MBK Handlová – BKM Banská Bystrica
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 15. kole (18.11.) a 37. kole (27.2.)
5. kolo (10.10.), 27. kolo (16.1.)
BKM Banská Bystrica – 12
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – MBK Handlová
BK Inter Bratislava – Basketbal Pezinok
Astrum Levice – 11
BC Prievidza – 10
MBK Rieker Komárno – 9
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 16. kole (21.11.) a 38. kole (3.3.)
6. kolo (14.10.), 28. kolo (20.1.)
12 – 9
10 – MBK Rieker Komárno
11 – BC Prievidza
Basketbal Pezinok – Astrum Levice
MBK Handlová – BK Inter Bratislava
BKM Banská Bystrica – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 17. kole (25.11.) a 39. kole (6.3.)
7. kolo (17.10.), 29. kolo (23.1.)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 12
BK Inter Bratislava – BKM Banská Bystrica
Astrum Levice – MBK Handlová
BC Prievidza – Basketbal Pezinok
MBK Rieker Komárno – 11
9 – 10
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 18. kole (28.11.) a 40. kole (10.3.)
8. kolo (21.10.), 30. kolo (27.1.)
12 – 10
11 – 9
Basketbal Pezinok – MBK Rieker Komárno
MBK Handlová – BC Prievidza
BKM Banská Bystrica – Astrum Levice
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BK Inter Bratislava
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 19. kole (2.12.) a 41. kole (13.3.)
9. kolo (24.10.), 31. kolo (30.1.)
BK Inter Bratislava – 12
Astrum Levice – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
BC Prievidza – BKM Banská Bystrica
MBK Rieker Komárno – MBK Handlová
9 – Basketbal Pezinok
10 – 11
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 20. kole (5.12.) a 42. kole (17.3.)
10. kolo (28.10.), 32. kolo (3.2.)
12 – 11
Basketbal Pezinok – 10
MBK Handlová – 9
BKM Banská Bystrica – MBK Rieker Komárno
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BC Prievidza
BK Inter Bratislava – Astrum Levice
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 21. kole (9.12.) a 43. kole (20.3.)
11. kolo (31.10.), 33. kolo (6.2.)
Astrum Levice – 12
BC Prievidza – BK Inter Bratislava
MBK Rieker Komárno – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
9 – BKM Banská Bystrica
10 – MBK Handlová
11 – Basketbal Pezinok
V opačnom poradí sa stretnú tímy v 22. kole (16.12.) a 44. kole (24.3.)